standard-title Robotické zváranie

Robotické zváranie

Kvalita a spoľahlivosť! Rozhodnite sa sami. Zváranie je tak presné a dokonalé, že rapídne zvyšuje spoľahlivosť prívesov KNAPEN

Robotická linka je podrobne testovaná výrobcom, aby nedochádzalo pri výrobe k žiadnym chybám. Nie je to len robotická linka, ktorá zvyšuje kvalitu návesov Knapen, ale aj konečná montážna linka, logistika a špeciálna výroba. Vďaka moderným a inteligentným výrobným metódam je spoločnosť KNAPEN TRAILERS o krok pred konkurenciou.

Osvedčená technika je teraz robotizovaná

Knapen Trailers je synonymom preverenej spoľahlivosti. Príves Knapen obsahuje 409,5 metra zvarov! Za posledných 35 rokov sa zvárací kĺb osvedčil ako najsilnejší a najľahší spôsob spojenia pre konštrukcie návesov. Pri zváraní je zbytočné prekrývať materiál. Zníži sa tak do značnej miery hmotnosť celého návesu. Z hľadiska spoľahlivosti je zvárací kĺb veľmi odolný voči intenzívnemu namáhaniu, ku ktorému dochádza počas jazdy, pri nakladaní a vykladaní materálov. Zváraná konštrukcia je vizuálne krajšia a čistejšia. Od roku 1984 vyrába spoločnosť Knapen Trailers kompletne hliníkové návesy. Tieto roky skúseností sa teraz spájajú s najnovšími technológiami z oblasti robotiky.

Kontrola kvality v reálnom čase

Neustále monitorujeme kvalitu počas výroby. Všetky roboty sú vybavené najnovšími lasermi riadenými systémom sledovania zvaru. Počas zvárania systém opravuje parametre ako rýchlosť a napätie v reálnom čase. Výsledkom je optimalizácia výrobného procesu. Pri použití viacerých laserov určuje sám robot správnu polohu zvaru. Okrem toho operátori neustále naživo monitorujú kvalitu zvarov. Počas procesu lakovania a montovania návesov monitorujeme kvalitu v každej výrobnej jednotlivej fáze výroby samostatne.

Loading…